Profil spoločnosti

TICHELMANN SK s.r.o.

Spoločnosť TICHELMANN  SK, s.r.o. je výrobcom a  širokého sortimentu priemyselných obalových materiálov (ručné a strojové stretch fólie, PE fólie, bublinkové fólie, vrecia, vákuové vrecia, tašky, sáčky a lepiace pásky). Naša firma vznikla v roku 2015 fúziou dvoch úspešných spoločností R.M. BAL – TICHELMANN a ROJKOPLAST & PARTNERS. Spojením týchto spoločností s dlhoročným pôsobením a širokým záberom zákazníkov vznikol subjekt, ktorý je svojím obratom a počtom zamestnancov najväčší na slovenskom trhu.  Aj preto dnes našim odberateľom dokážeme ponúknuť lepší servis, väčšiu flexibilitu, zvýšenú kapacitu dodávok, výbornú kvalitu produktov a lepšiu starostlivosť o zákazníkov. Vďaka našej partnerskej firme TICHELMANN, s.r.o., ktorá je lídrom predaja obalového sortimentu v Českej republike sa naše možnosti v podnikaní ešte viac rozširujú a v porovnaní s konkurenciou dokážeme ponúknuť zákazníkom výhodnejšie podmienky.

TICHELMANN SK, s.r.o. ako jedna z najväčších firiem v segmente predajcov priemyselných obalových materiálov je schopná zaistiť výrobnú kapacitu pre takmer akékoľvek požiadavky na trhu.   Zákazníkom vychádzame v ústrety aj v oblasti poradenstva. Našim dlhodobým partnerom ponúkame zvýhodnené platobné podmienky, možnosť dlhodobého preskladnenia tovaru a promptnosť a flexibilitu v dodávke.

Spoločnosť v súčasnosti disponuje 8 pretáčacími strojmi na vlastnú výrobu stretch fólie, ktorá je najžiadanejším produktom na trhu s priemyselnými obalovými materiálmi. Našou výhodou sú aj dostatočné skladové kapacity rozmiestnené v dvoch logistických skladoch. Jeden sa nachádza v Bratislave – Podunajských Biskupiciach o rozlohe 70 m2 a druhý vo Veľkom Mederi s rozlohou 300 m2. Tovar sme schopní dodať i do 24 hodín od zadania objednávky. O našej flexibilite Vás presvedčíme aj mimo pracovných dní, či počas štátnych sviatkov.

Našim cieľom je získať čo najviac stálych a spokojných zákazníkov za neustáleho zlepšovania sortimentu a kvality poskytovaných služieb.

Ďakujeme za Vašu pozornosť venovanej tejto stránke dúfajúc, že sa nimi čoskoro stanete aj Vy!

 

Ing. Radoslav Molnár                                                                       Ing. René Rojko
konateľ spoločnosti                                                                          konateľ spoločnosti